Aktualności

Poszukujemy!

OGŁOSZENIE!!
Poszukujemy do pracy w Świetlicy Terapeutycznej nr2 w Legnicy osoby na stanowisko wychowawcy.
Wymagania kwalifikacyjne:
- wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie lub innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo- wychowawczą lub:
- na dowolnym kierunku, uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie, resocjalizacji lub kursem kwalifikacyjnym z zakresu pedagogiki opiekuńczo- wychowawczej,
- co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe z udokumentowanym co najmniej 3-letnim stażem pracy z dziećmi lub rodziną.
Praca w wymiarze 3/4 etatu. dokumenty proszę składać drogą e-mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. lub osobiście w siedzibie świetlicy w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 77 do 15.10.2021 r.


Ważne!

Ogłoszenie!
Dyrektor Świetlicy Terapeutycznej nr 2 w Legnicy informuje, że od 16.08.2021 rozpocznie się nabór wychowanków na zajęcia świetlicowe w roku szkolnym 2021/2022.
Karty zgłoszeń rodzice/opiekunowie prawni powinni pobrać osobiście (dotyczy to również dzieci kontynuujących udział w zajęciach).
Termin składania podań upływa 10.09.2021r. ⏰⏰⏰

Obostrzenia!!!

W związku z informacją zawartą na stronie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

o rozszerzonych zasadach bezpieczeństwa obowiązujących od dnia 20.03.- 9.04.2021r

informujemy, że zajęcia w świetlicy dla uczniów klas I- III od poniedziałku 23.03.2021r

będą odbywały się w systemie zdalnym.

Wielkanoc

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy

przekazaliśmy wraz z życzeniami

własnoręcznie wykonane upominki

władzom miasta i zaprzyjaźnionym instytucjom.

wielkanoc zdjecie

 

INFORMACJA

W związku z decyzją Rządu w sprawie ponownego otwrcia szkół dla uczniów klas 1-3, Świetlica Terapeutyczna Nr2 wznawia działalnść w zakresie organizacji zajęć dla dzieci uczęszczających do klas 1-3, z zachowaniem środków ostrożności i zasad podwyższonego reżimu sanitarnego.

Fototapeta Bezszwowe tło z szczęśliwe dzieci

Projekt i wykonanie INESA